jak narysować gwiazdę instrukcja

Jak narysować gwiazdę? – krok po kroku

To jest prosta instrukcja jak narysować gwiazdę w obrazkach krok po kroku. Dzięki temu przekonasz się, że kształt gwiazdy wcale nie jest taki trudny do narysowania. Pokażę Ci łatwy sposób na narysowanie ślicznej gwiazdki. Jeśli spodoba Ci się ta instrukcja i chciałbyś nauczyć się rysować także inne rzeczy, zapraszam Cię do innych wpisów Jak narysować drzewo i Jak narysować różę.

Aby zacząć rysowanie, przygotuj sobie miejsce pracy oraz przybory. Zatem czysta kartka, ołówek, gumka do gumowania i dobre chęci. Rysowanie zacznij od delikatnego szkicu ołówkiem. Jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze będziesz mógł to wymazać gumką. Gdy szkic będzie skończony, a Ty zadowolony z efektu, będziesz mógł go poprawić mazakiem i kredkami.

Jak narysować gwiazdę? – instrukcja

Zaczynamy naszą instrukcję jak narysować gwiazdę. Każdy kolejny rysunek to kolejny krok. A każdy kolejny krok zaznaczam czerwonymi liniami, abyś nie pogubił się, co i kiedy narysować. Jeśli wszystko masz już przygotowane, to zaczynamy.

Potrzebny czas: 5 minut

W tym wpisie nauczysz się rysować gwiazdę.

 1. Jak narysować gwiazdę – krok pierwszy

  Na środku kartki narysuj dwie kreski łączące się ze sobą u góry. Taki ostry łuk.jak narysować gwiazdę

 2. Krok drugi – kreska

  Narysuj kreskę idącą z dołu od prawej w kierunku górnego lewego rogu.gwiazda rysowanie

 3. Pozioma kreska

  Następnie narysuj poziomą kreskę, która będzie przecinać cały dotychczasowy kształt gwiazdy.jak narysować gwiazdkę

 4. Domknij kształt

  Połącz obie linie ukośną kreską, domykając kształt Twojej gwiazdy. I w ten oto sposób dowiedziałeś się jak narysować gwiazdę.jak narysować gwiazdę

 5. Gwiazda kolorowanka

  Wymaż niepotrzebne kształty. Weź gumkę i wymaż linie w środku gwiazdy, tak aby został tylko kontur. gwiazda kolorowanka

 6. Pokoloruj rysunek gwiazdy

  Weź żółtą kredkę i pokoloruj swój rysunek. Możesz zrobić więcej gwiazd, a tło pokolorować na ciemny kolor, tworząc tym samym gwieździste niebo.gwiazda rysunek kolorowy