kolorowanki zima do druku dla dzieci

Kolorowanki zima – do druku

Oto zestaw rysunków w tematyce zimowej. W sam raz na ferie zimowe w szkole. Kolorowanki zima są darmowe do pobrania dla każdego. Łatwe w swojej formie rysunki z pewnością spodobają się najmłodszym. Podczas długich zimowych wieczorów zaproponuj dziecku wspólne kolorowanie. Po dniu spędzonym na zabawach na śniegu dziecko z pewnością będzie chciało pokolorować rysunki z dziećmi na sankach lub lepiących bałwana ze śniegu. Możecie także samodzielnie wykonać rysunek prostego bałwanka dzięki instrukcji Jak narysować bałwana. A w porze Bożego Narodzenia polecam również zestaw rysunków Kolorowanki świąteczne z łatwymi rysunkami dla dzieci w każdym wieku.

Kolorowanki – zima i zabawy na śniegu

Zima to czas kiedy pada śnieg i można lepić bałwany. Dzieci lubią zabawy na śniegu i zimowe sporty takie jak jazda na nartach, łyżwach czy sankach. Ale lubią też bieganie po śniegu i rzucanie śnieżkami. Wszystkie te aktywności przedstawione są w poniższym zestawie kolorowanek do druku o tematyce zabawy zimowe.

Zimowe kolorowanki dla dzieci

Zimowy krajobraz najczęściej kojarzy się z domkiem pokrytym grubą warstwą śniegu i bezlistnymi drzewami. Zima to także pora roku, kiedy w przydomowych ogródkach powstają bałwany, a dzieci dokarmiają ptaki. Kolejny zestaw kolorowanek to właśnie rysunki zimowe przedstawiające te czynności. Proste rysunki do kolorowania z bałwankami, karmnikami i ptakami. A wszystko to okraszone puszystym śniegiem prószącym jednostajnie z nieba.