halloween kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Halloween – do druku

Strasznie fajne kolorowanki Halloween przygotowałam specjalnie dla wszystkich miłośników tego święta. W zestawieniu nie zabraknie rysunków zombie oraz Draculi. Halloween to również lampiony z dyni oraz duchy i nietoperze. Ale nie ma się czego bać – wszystkie kolorowanki to ładne i proste rysunki dla dzieci. Zobacz też Jak narysować chłopca krok po kroku.

Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie by narysować swoje obrazki. Specjalnie na tę okazję przygotowałam instrukcję Jak narysować dynię – na Halloween. Jest to bardzo prosta nauka rysowania krok po kroku dla dzieci.

Kolorowanki na Halloween – dla dzieci

Duchy i dynie – kolorowanki Halloweenowe

Ten zestaw to z kolei proste rysunki i szablony nawiązujące do święta Halloween. Są tu dynie lampiony z oczami i upiornymi uśmiechami, duchy, pająki i nietoperze. A wszystko przedstawione prostą kreską linearną. Także obrazki mogą śmiało być wykorzystane nie tylko jako kolorowanki ale też jako szablony do wycinania na przykład dekoracji na bal z okazji święta duchów. Potem możecie wspólnie samemu wykonać strój na Halloween.

Zabawy i łamigłówki na Halloween – do druku

Po owocnym zbieraniu cukierków i robieniu psikusów przygotowałam też kilka zadań i łamigłówek dla najmłodszych w tematyce święta duchów. Jest tu kilka labiryntów, ukrytych rysunków i tym podobnych zabaw, które z pewnością umilą dzieciom czas. Gotowe rysunki można powycinać i zrobić z nich girlandę – ozdobę na bal z okazji Halloween. Będą się pięknie prezentować, a jeśli użyjesz do wykonania szablonów kolorowych papierów lub samodzielnie pokolorujesz rysunki, to efekt będzie jeszcze lepszy. Udanej zabawy!