ciastolina do kąpieli
halloween kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Halloween – do druku

Strasznie fajne kolorowanki Halloween przygotowałam specjalnie dla wszystkich miłośników tego święta. W zestawieniu nie zabraknie rysunków zombie oraz Draculi. Halloween to również lampiony z dyni oraz duchy i nietoperze. Ale nie ma się czego bać – wszystkie kolorowanki to ładne i proste rysunki dla dzieci.

Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie by narysować swoje obrazki. Specjalnie na tę okazję przygotowałam instrukcję Jak narysować dynię – na Halloween. Jest to bardzo prosta nauka rysowania krok po kroku dla dzieci.

Kolorowanki na Halloween – dla dzieci

Duchy i dynie – kolorowanki Halloweenowe

Ten zestaw to z kolei proste rysunki i szablony nawiązujące do święta Halloween. Są tu dynie lampiony z oczami i upiornymi uśmiechami, duchy, pająki i nietoperze. A wszystko przedstawione prostą kreską linearną. Także obrazki mogą śmiało być wykorzystane nie tylko jako kolorowanki ale też jako szablony do wycinania na przykład dekoracji na bal z okazji święta duchów. Potem możecie wspólnie samemu wykonać strój na Halloween.

Zabawy i łamigłówki na Halloween – do druku

Po owocnym zbieraniu cukierków i robieniu psikusów przygotowałam też kilka zadań i łamigłówek dla najmłodszych w tematyce święta duchów. Jest tu kilka labiryntów, ukrytych rysunków i tym podobnych zabaw, które z pewnością umilą dzieciom czas. Gotowe rysunki można powycinać i zrobić z nich girlandę – ozdobę na bal z okazji Halloween. Będą się pięknie prezentować, a jeśli użyjesz do wykonania szablonów kolorowych papierów lub samodzielnie pokolorujesz rysunki, to efekt będzie jeszcze lepszy. Udanej zabawy!