kolorowanki matematyczne dla dzieci

Kolorowanki matematyczne

Kolorowanki matematyczne to atrakcyjna forma nauki, która zdobywa uznanie wśród dzieci. Dzięki kreatywnej zabawie można skutecznie połączyć radość z nauką matematyki, co stanowi ulgę od czasem trudnych wyzwań myślowych. Nasze kolorowanki są przygotowane tak, aby zaspokoić potrzeby zarówno młodszych, jak i starszych uczniów.

Kolorowanki matematyczne proste – dla najmłodszych

Kolorowanki matematyczne dla początkujących zawierają łatwe motywy obrazkowe, a także proste działania dodawania i odejmowania do 10. Dodatkowo, znajdziesz w nich ćwiczenia na rozpoznawanie cyfr. Świetny sposób na naukę przez zabawę. Doskonała pomoc dla nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Kolorowanie po numerkach, ale z obliczaniem. Wynik powie Ci na jaki kolor trzeba pokolorować dane pole.

Zapraszamy do wyboru kolorowanki dostosowanej do poziomu Twojego dziecka, która sprawi, że nauka matematyki stanie się przyjemną i kreatywną przygodą!

Kolorowanki dla uczniów – liczenie do 100

Kolorowanki dla starszych uczniów prezentują bardziej złożone wzory oraz oferują szeroki zakres działań matematycznych w przedziale do 100. Sprawdzą się na lekcjach matematyki do nauki dodawania i odejmowania oraz podczas trudniejszych zadań jak mnożenie i dzielenie.

Dobrym pomysłem będą też rysunki tematyczne do wykorzystania w klasie podczas zajęć. Polecam sprawdzić kolorowanki na dzień kosmosu. Dzięki tym rysunkom dzieci miło spędzają czas i uczą się.