kolorowanki kotów do druku

Kolorowanki kotów – do druku

Śliczne, różnorakie rysunki kotów – wydrukuj i maluj. Takie kolorowanki kotów to nie lada gratka dla wszystkich, którzy kochają koty. Rysunki świetnie sprawdzą się podczas zajęć plastycznych w szkole i przedszkolu. Można tworzyć z nich wycinanki, wyklejani i kolaże z kotami. Dobre ćwiczenie na plastykę z okazji dnia kota. Takie rysunki z powodzeniem można kolorować farbami lub flamastrami. Dzieciaki z łatwością mogą też spróbować odrysować kształt takiego rysunku kotka. Kolorowanki kotów po wydrukowaniu mogą też posłużyć jako szablon do wycięcia i dekoracji. Girlanda z kotów – dlaczego by nie? Fajna sprawa jeśli chodzi o dekorację sali w przedszkolu lub świetlicy szkolnej. Wystarczy tylko wydrukować, wyciąć rysunek i odrysować kształty na kolorowym papierze. Taka dekoracja ścienna z pewnością ucieszy niejednego miłośnika kotów.

Kolorowanki koty do druku- dla dzieci

Pierwszy zestaw kolorowanek kotów to proste rysunki, które zrobiłam z myślą o najmłodszych. Proste i nieskomplikowane kształty pozwalają dzieciom na bezproblemowe kolorowanie i wycinanie kotków. Jeśli chciałbyś samodzielnie spróbować narysować prostego kotka, zapraszam Cię do wpisu Jak narysować kota, gdzie pokazuję wszystko krok po kroku. Tymczasem możesz wybierać spośród kolorowanek kotów i pokolorować którego tylko będziesz chciał.

Kolorowanki kotów – dla dorosłych

Poniżej przygotowałam również realistyczne rysunki kotów. Sprawdzą się jako kolorowanki dla dorosłych i dla starszych dzieci, które są już trochę bardziej wprawione w kolorowaniu i nie wyjeżdżaniu poza linie. Te rysunki kotów mają już zdecydowanie więcej szczegółów.

Polecam również zestaw kolorowanki konie – dla miłośników koni.